golabetoon
14 بهمن 1401 - 14:07

شعب حقوقی کیش از ۲ به چهار مورد افزایش یافت

رئیس کل دادگستری هرمزگان از پیشرفت ۸۷ درصدی پروژه ساختمان جدید دادگستری جزیره کیش خبر داد و گفت: شعب حقوقی کیش از ۲ به چهار مورد افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به همراه سعید پورزادی سرپرست مدیرعامل منطقه آزاد کیش از پروژه در حال احداث دادگستری این جزیره بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در حاشیه این بازدید، با اشاره به برنامه ریزی دستگاه قضایی این استان برای بهره برداری از چند طرح بزرگ عمرانی اظهار کرد: با توجه به نیاز کیش توسعه شعبات حقوقی از ۲ به چهار مورد افزایش یافته و همچنین استخدام نیروهای جدید اداری و قضایی در دادگستری به صورت ویژه در دستور کار است.

مجتبی قهرمانی در ادامه افزود: ساختمان جدید دادگستری جزیره کیش در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با سه هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا در ۷۰ اتاق شامل فضا‌های اداری، شعب قضایی، سالن اجتماعات و دیگر محوطه‌های جانبی مورد نیاز هم اکنون با ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی و با ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته در حال احداث است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان هرمزگان در تلاش است، با عنایت به تأکیدات ریاست قوه قضاییه، ضمن تأمین امکانات مناسب و همچنین تکمیل و بهره برداری از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، در کنار ارائه خدمات مطلوب قضایی به مردم، محیط مناسبی را برای کارکنان و مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی فراهم بیاورد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم با تکمیل و افتتاح پروژه‌های در حال احداث در اقصی نقاط استان هرمزگان، در راستای تکریم ارباب رجوع، کاهش اطاله دادرسی و شتاب‌بخشی به ارائه خدمات قضای موفقیت‌های بیشتری حاصل شود.

گفتنی است؛ رئیس کل دادگستری هرمزگان در جریان بازدید از ساختمان در حال احداث دادگستری جزیره کیش، دستورات لازم را در خصوص تسریع در روند تکمیل و بهره برداری از آن صادر کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1016776