golabetoon
14 بهمن 1401 - 14:49

۱۲۵۰ پروژه گازرسانی در استان خراسان جنوبی اجرا شد

مدیرعامل شرکت گازاستان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بیش از یک هزار و۲۵۰ پروژه گازرسانی باسرمایه‌گذاری ۱۵۹۰ میلیارد تومان در این استان اجرا ومورد بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، رحمان محمودی ظهر امروز در جریان بازدید از طرح‌های گازرسانی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: 1250 پروژه گازرسانی در استان خراسان جنوبی اجرا شد، این پروژه‌ها شامل گازرسانی به 407 روستا، 242 واحد صنعتی و تولیدی، 3 هزار و 503 واحدمسکن محرومین در 542 روستا بوده است.

وی گازرسانی به 9 هزار و 702 واحد طرح جهش مسکن، بهره‌برداری از یک خط انتقال گاز به دیهوک به طول 69کیلومتر وبهره برداری از7پروژه ساختمانی سطح استان درشهرستانهای بیرجند،طبس،نهبندان،درمیان وزیرکوه از دیگر این پروژه ها بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بیان کرد: گازرسانی به نواحی صنعتی زیرکوه، درمیان، نهبندان و شهرک گلخانه‌ای این شهرستان، اجرای خط تقویتی شوسف نهبندان و خوسف ماژان، گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی بیرجند و قطعه منفصله منطقه ویژه اقتصادی در پایانه مرزی ماهیرود نیز در این مدت اجرا شده است.

محمودی گازرسانی به 16 پاسگاه و 15 برجک دیده‌‌بانی مرزی و بهینه‌سازی 882 موتورخانه اداری، مسکونی، مذهبی و تجاری را از دیگر اقدامات صورت گرفنه از ابتدای دولت یازدهم تاکنون در شرکت گاز خراسان جنوبی اعلام کرد.

انتهای پیام/250/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1016884